Виростеш ти сину…

/Files/images/2014-05-17 06.27.51-1.jpg

Під такою назвою 24 вересня у актовій залі Коломийської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулась тепла зустріч учнів та батьків з випускником школи Василем Глинянюком, курсантом Академії Військово-морських сил ім. Нахімова.

Зустріч було розпочато з вшанування пам'яті героїв хвилиною мовчання. Ведуча запросила присутніх пригадати та переглянути відеофрагменти вже історичних революційних подій лютого 2014 року.

Ще одне відео розповіло про події, які відбулися у березні 2014 року в Академії Військово-морських сил ім. Нахімова в Севастополі. Після підняття Державного і Військово-морського прапорів Російської Федерації група курсантів заспівала Гімн України.

/Files/images/IMG_1144.JPG

Учасником тих подій, героєм того дня, став курсант Академії Військово-морських сил ім. Нахімова, наш випускник – Глинянюк Василь. У своєму виступі Василь заледве стримував хвилювання та намагався розповісти учням школи про те, що саме сталося в ті дні, які почуття переповнювали душу та що допомогло вистояти в такий складний час.

Наприкінці виступу юний герой висловив надію про те, що український мужній народ не допустить розколу держави.

На свято завітали найрідніші люди нашого випускника: перша вчителька – Кріпчук Василина Василівна та класний керівник – Никируй Галина Миколаївна. Вони розповіли про шкільні роки нашого героя.

/Files/images/IMG_1122.JPG

Директор школи Бежук Любов Володимирівна вручила Василеві Глинянюку пам’ятну адресу зі щирими побажаннями учнів та вчителів школи.

Ми гордимося, що Василь Глинянюк навчався в нашій школі. Він є справжнім героєм, патріотом нашої держави. Вчинок Василя та його однокурсників є прикладом патріотизму та любові до рідної країни. Так можуть вчинити тільки мужні та сміливі люди.

/Files/images/IMG_1146.JPG

Символічним стало проведення цього заходу в час, коли ми святкуємо 200-ту річницю з дня народження Т.Г. Шевченка. Великий український геній в поетичних рядках ніби передбачив важку та криваву боротьбу за незалежність України «Борітеся – поборете!»

Кiлькiсть переглядiв: 565

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.