Вітаємо Ровенчука Євгена,

учня 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце

у ІІ етапі Х Мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка

Учитель Рибець Наталія Петрівна

Вітаємо Демчук Аліну,

ученицю 8-Б класу, за зайняте ІІ місце

у ІІ етапі Х Мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка

Учитель Мельник Василь Васильович

Вітаємо Карнаухову Любов,

ученицю 11 класу, за зайняте ІІ місце

у ІІ етапі Х Мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка

Учитель Гриджук Уляна Олексіївна

Вітаємо Никоровича Андрія,

учня 5-А класу, за зайняте ІІІ місце

у ІІ етапі обласного конкурсу

іграшок-сувенірів

Учитель Довганюк Наталія Володимирівна

Вітаємо Богдана Олександра,

учня 10 класу, за зайняте ІІІ місце

у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Учитель Жолоб Ольга Михайлівна

Молодці!!!

Вітаємо!!!

учнів Коломийського ліцею №3

за зайняте ІІ місце

у ІІ (міському) етапі спартакіади

з військово-прикладних видів спорту,

присвяченого Дню захисника України,

Дню українського козацтва та створення

Української Повстанської Армії


Вітаємо!!!

команду учнів Коломийського ліцею №3

за зайняте ІІ місце

у міському огляді-конкурсі стройової пісні та строю

учнівської молоді, присвяченого Дню захисника України,

Дню українського козацтва та 74-й річниці створення

Української Повстанської Армії

ВІТАЄМО!!!

Ансамбль «Водограй»

Стефанко Олесю ученицю 7А кл.

Стефанко Соломію ученицю 9Б кл.

Гуменюк Вікторію ученицю 7Б кл.

Рогович Ольгу ученицю 8 кл.

Карнаухову Любов ученицю 8 кл.

Лавріненко Ольгу ученицю 11 кл.

Братівник Олександру ученицю 11 кл.

Лаврук Ольгу ученицю 11 кл.

Капітан Марію ученицю 7Б кл.

Костюк Лілію ученицю 9А кл.

та вчителів:

Оленюк Наталію Володимирівну

Матіос Оксану Михайлівну

за зайняте

ІІ місце

в міському конкурсі патріотичної пісні, присвяченої 74-річниці створення УПА та 25-річниці Незалежності України





Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад (2015-2016 н.р.)

Богдана Олександра, учня 6 класу, за зайняте ІІІ місце з математики
Довганюка Ярослава, учня 10 класу, ІІІ місце з інформатики
Шинькарук Ярину, ученицю 9 класу, ІІІ місце з історії
Григорик Ілону, ученицю 9 класу, ІІІ місце з історії
Довганюка Ярослава, учня 10 класу, ІІ місце з інформаційних технологій
Шинькарук Ярину, ученицю 9 класу, І місце з укр. мови та літератури
Карнаухову Любов, ученицю 7 класу, ІІ місце з укр. мови та літератури
Рогович Ольгу, ученицю 7 класу, ІІ місце з укр. мови та літератури
Кшижевського Ігоря, учня 8 класу, ІІІ місце з укр. мови та літератури
15.10.2014

Вітаємо учнів школи з перемогою у міському конкурсі "Зігрій солдата":
Шинькарук Ярина, 8 клас - І місце у конкурсі творів
Довганюк Ярослав, 9 клас - ІІІ місце у конкурсі малюнків

27.03.2014

Вітаємо Слободян Наталію, ученицю 11 класу за здобутий диплом І ступеня у міському конкурсі учнівської та педагогічної творчості "Тарас Шевченко - володар у царстві духу"




24.03.2014

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу міських предметних олімпіад серед учнів 2-7 класів:

Григорик Ілона, 7 клас, англійська мова - ІІ місце.
Шрубченко Марко, 4Б клас, англійська мова - ІІІ місце.
Рогович Ольга, 5 клас, англійська мова - ІІ місце.
Попович Ангеліна, 4А клас, українська мова та література - І місце.
Богдан Олександр, 4А клас, математика - ІІІ місце.
Кшижевський Ігор, 6А клас, українська мова та література - ІІІ місце.
Карнаухова Любов, 5 клас, українська мова та література - ІІІ місце.




30.01.2014

Вітаємо ученицю 9 класу Оленюк Марічку за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Проза" та ученицю 11 класу Слободян Наталію за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Поезія".




20.12.2013

Щиро вітаємо гурт колядників учнів 4-8 класів та вчителя музики Оленюк Н.В. за зайняте /Files/images/sone4ko.jpg ІІІ місце у міському конкурсі колядок "Ой, радуйся, земле!"


Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

  1. Ботука Дениса, учня 10 класу, за зайняте І місце у олімпіаді з історії
  2. Собчишин Марію, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з історії
  3. Ботука Дениса, учня 10 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з інформатики
  4. Ткачука Дениса, учня 8Б класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з інформатики
  5. Довганюка Ярослава, учня 8Б класу, за зайняте ІІІ у олімпіаді з біології
  6. Скочеляс Анну, ученицю 9 класу, за зайняте ІІ місце у олімпіаді з трудового навчання
  7. Довганюка Ярослава, учня 8Б класу, за зайняте ІІ місце у олімпіаді з трудового навчання
  8. Щербанюка Тараса, учня 10 класу, за зайняте ІІ місце у олімпіаді з трудового навчання
  9. Ботука Дениса, учня 10 класу, за зайняте ІІ місце у олімпіаді з екології
  10. Ботука Дениса, учня 10 класу, за зайняте І місце у олімпіаді з інформаційних технологій
  11. Тимощук Діану, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з інформаційних технологій
  12. Ботука Дениса, учня 10 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з математики
  13. Слободян Наталію, ученицю 10 класу, за зайняте ІІ місце у олімпіаді з трудового навчання
  14. Ботука Дениса, учня 10 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з географії
  15. Ботука Дениса, учня 10 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з української мови
  16. Гояна Ярослава, учня 9 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з географії
  17. Оленюк Марію, ученицю 9 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з української мови
  18. Дрогомирецьку Іванну, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з фізичної культури
  19. Варщука Юрія, учня 10 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з біології
  20. Комарницьку Ольгу, ученицю 10 класу, за зайняте ІІІ місце у олімпіаді з правознавства



11.10.2013

/Files/images/IMG_2865.JPG

Вітаємо наших старшокласників на чолі з командиром взводу Слободян Наталією за зайняте
І місце
у міському огляді-конкурсі стрілецької пісні та строю. Ви найкращі!!!

/Files/images/IMG_2836.JPG



10.10.2013

Вітаємо шкільну футбольну команду юнаків 2002 року народження за зайняте ІІ місце у міському турнірі "Шкіряний м'яч". Молодці!!!


01.10.2013

Вітаємо шкільну футбольну команду юнаків 2000 року народження за зайняте ІІ місце у міському турнірі "Шкіряний м'яч". Молодці!!!/Files/images/gage.jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 382

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.