У Коломийському ліцеї №3 Коломийської міської ради Івано-Франківської області створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень ліцею.

З 01 вересня 2021 року у закладі відкрито 5 класів з інклюзивною формою навчання (1 клас - 1 учениця, 2 клас - 1 учень, 5 клас – 2 учні, 6-А клас – 1 учень, 8 клас – 1 учень).

Працюють 5 асистентів учителя.

Індивідуальні корекційно-розвиткові заняття проводять фахівці ліцею:

Кибич Лідія Іванівна - практичний психолог;

Матіос Оксана Михайлівна - учитель-реабілітолог;

Верещук Галина Богданівна - вчитель-логопед та вчитель-дефектолог (працює за договором).

Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Коломийської міської ради Івано-Франківської області. Педагогічні працівники та батьки можуть отримати консультації з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Для дітей з особливими освітніми потребами адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат ліцейного середовища.

Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

необхідні місця руху обладнані поручнями;

організовано чергування по ліцеї;

виконано поточний ремонт класних кімнат.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Ліцейна та приліцейна території підтримуються в належному стані.

Кiлькiсть переглядiв: 502

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.